• Informatika

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Informatika.

Žiaci siedmeho ročníka stavajú a programujú LEGO SPIKE PRIME roboty na hodinách informatiky. Ako skonštatovali, je to veľká zábava, a pritom sa naučia aj základy programovania.

• Tradičná slovenská kuchyňa

• Keď sme preberali tému Tradičná slovenská kuchyňa, žiaci 7. B sa rozhodli uvariť bryndzové halušky. Žiakom varenie išlo od ruky o čom svedčí aj výsledok ich snaženia. Uvarili z lásky chutné bryndzové halušky.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Tradičná slovenská kuchyňa.

• Volejbal - krajské kolo

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Volejbal krajské kolo.

Krajské kolo v 4 - kovom volejbale dievčat, ktoré sa uskutočnilo v Spišskej Novej Vsi, preverilo úroveň zručnosti našich dievčat v tejto športovej hre. Naše žiačky preukázali dobrú hernú úroveň, bojovnosť, túžbu po víťazstve a vzorne reprezentovali našu školu. Na súťaži sa zúčastnili žiačky: Nikola Lukáčová, Karolína Tilimonová, Lenka Kočišová, Patrícia Staňová, Evelin Pomothyová, Gabriela Lukáčová, Natália Lučaiová a Vanesa Ďurčová.

• Florbal + video :-)

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Florbal.

Okresné kolo vo florbale žiačok nám prinieslo potešenie v podobe 3. miesta, ktoré si vybojovali naše žiačky Nikola Lukáčová, Lenka Kočišová, Karolína Tilimonová, Patrícia Staňová, Evelín Pomothyová, Natália Lučaiová, Alexandra Mižáková, Gabriela Lukáčová, Vanesa Ďurčová a Rebeka Budaiová. Touto cestou im gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

VIDEO: Oslava :-)